консервация и транспортировка достояния (avto_zak) wrote in kuraynik,
консервация и транспортировка достояния
avto_zak
kuraynik

о русофобии и современной ситуации на Украине

Выискивая какие-то погрешности у Кураева, в этом сообществе ещё и говорят будто Кураев ещё и якобы русофоб в этой конфликтной ситуации на Украине. Но вот его слова (под катом) Он явно против.
Оригинал взят у diak_kuraev в Мельков+Бедь
2 постоянных героя моих публикаций нашли друг друга:

«15 березня у Москві відбувся Марш Миру, у якому взяли участь близько 50 тисяч осіб. Серед них був Андрій Мельков – кандидат філологічних наук, член Молодіжної Громадської Палати Росії, Президент інституту сучасних гуманітарних досліджень, а також невтомний українофіл, що мав нагоду минулого року побувати на науковій конференції у нашому місті. Ексклюзивно для YOUTHTOWN Андрій Сергійович розповів про свої враження від Маршу Миру та поділився фото.

- Андрію Сергійовичу, Ви є знаним науковцем у Москві. Нам відомо, що інтелігенція у Росії, яка висловлює українофільську позицію у нинішніх умовах, ризикує наразитися на репресії режиму. Чи не страшно, все ж, було іти на мітинг?
- Звичайно, сьогодні в Росії кожна, співчуваюча українському народу людина, усвідомлює, що за відкриту позицію по Україні, у неї можуть виникнути неприємності і проблеми на роботі, по службі, в стосунках з колегами, а також можна бути заарештованим за те, що тримаєш в руці український прапор або пишеш в Інтернеті в особистому блозі свою точку зору на події. Це лякає. Але, коли згадуєш, що на Майдані в Києві, на майданах в інших містах України люди проливали кров, йшли під кулі, їх била міліція і провокатори-тітушки, але вони йшли вперед і стояли до кінця в ім'я майбутнього своїх дітей і своєї країни, страх проходить, і приходить бажання підтримати братів-українців. І сьогодні в Росії багато хто з надією дивиться на Україну. Сьогодні Україна стала прикладом для росіян – прикладом мужності, сили любові до Батьківщини, бажанням змінити своє майбутнє в кращу сторону. Тому тисячі людей вийшли на вулиці Москви на підтримку України та із засудженням можливої війни.

- Якими були враження від цієї пацифістської акції?
Враження фантастичні. Всього кілька місяців тому було неможливо уявити, щоб в центрі Москви багатотисячна колона йшла під українськими прапорами, співала український гімн, щоб люди скандували гасла: «Слава Україні»!, «Банду геть»!, «Разом – сила»! На акцію вийшло близько 50 тисяч людей – москвичів, які проти війни Росії з Україною і виступають за мир і братерство між народами. Зараз в Москві, в Росії, незважаючи на брехню засобів масової інформації і офіційну пропаганду, дуже посилилися українофільські настрої. Наприклад, багато моїх знайомих стали цікавитися українською історією і культурою. Так, самі собою стали руйнуватися нав'язані росіянам міфи про Україну та український народ.

- Нещодавно ми спостерігали, як нечисленні мітинги за мир жорстко розганяє поліція. Що, на Ваш погляд, змусило людей так швидко й масово піднятися проти режиму Путіна?
- Коли я дізнався про те, що російська влада прийняла рішення про озброєне вторгнення на територію України, я заплакав, хоч я вже доросла людина, мені 31 рік, і я не пам'ятаю, коли останній раз пускав сльозу..

- Андрію Сергійовичу, як Ви вважаєте, якщо подібні акції продовжаться, чи зросте ризик появи таких людей та методів?
- У резолюції сьогоднішнього мітингу було вирішено, що антивоєнні акції на підтримку України триватимуть. Якщо, не дай Бог, почнеться військова інтервенція в материкову частину України, я думаю, вийде ще більше людей. Народ Росії не хоче війни з Україною. Військова риторика виходить від влади, від тих політичних сил, які хочуть заробити собі на крові політичний капітал. Ми ніколи не приймемо цього і не погодимося з війною проти України. Тому, ми продовжимо підтримувати народ України в самій Росії. Антивоєнний рух тільки розширюватиметься і зміцнюватиметься.

- На сайті свого інституту Ви виступили з заявою про те, що засуджуєте військову інтервенцію, та спробували розвінчати міфи про «злих бандерівців», посилаючись на вдалу співпрацю з українськими колегами та їх гостинність. Хотілося б дізнатися, які приємні речі пов'язані у Вас із візитами в Україну.
- Відвідування України особисто для мене завжди велике свято. Це радість спілкування з друзями, можливість вільно спілкуватися українською мовою і відкривати кожного разу щось нове і цікаве з українського життя і культури. Підтверджую ще раз гостинність українців, їх тактовність і шанобливе ставлення до росіян. У регіонах Західної України я жодного разу не зустрічався з проявами ворожості або якогось екстремізму з боку місцевих жителів. Усі вони розуміють російську мову, багато хто вільно говорить по-російськи на літературній мові, яку сьогодні навіть в Москві рідко почуєш. Тому я завжди раджу тим людям в Росії, які вірять антиукраїнській пропаганді про злих бандерівців, поїхати в Україну і на особистому досвіді переконатися в неправді подібних тверджень.
Я рішуче засуджую військову авантюру російської влади. Слава Україні! Слава Росії! Героям слава!
Спілкувалася Главред»
http://www.uuba.org.ua/publikatsiji/847-moskovski-doktoranty-uzhhorodskoi-ukrainskoi-bohoslovskoi-akademii-imeni-sviatykh-kyryla-i-mefodiia-solidarni-z-ukrainoiu-ta-ukrainskym-narodom

Заголовок вполне поясняет причину такой позиции «самовлюбленного чмо» с моего прихода: он, оказывается, - «докторант» Ужгородской шарашки.

Интересно, что на сайте этой «академии» нет ни слова о решении синода АПЦ о смещении Бедя с поста ее ректора.
Tags: #Украина, 2014 ложь_и_провокации Кураева, Богословское образование, Колобок ведёт следствие, Кураев мстит, Кураев обличает и клеймит, весна-2014 провокации Кураева, стукач Кураев
Subscribe

promo kuraynik september 18, 2019 19:27 14
Buy for 390 tokens
...может быть это аналогично его педофилии с педерастией или его гомофобии с гомосексуализмом? В том смысле что он стремится и от себя самого скрыть правду, и стремится обмануть других, когда работает по легитимации педерастии, усердствует по легализации пороков и выведение их в поле публичного…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 8 comments